Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARL GABRIEL WADELL (1865-1909): Porträtt av Oscar II, signerad och daterad C G Wadell 1897, olja på duk, ca 87x66 cm
Enstaka tryckskador
441196
2017-02-18
Gör en kostnadsfri värdering här