Carl Wadell oljemålning

Carl Wadell oljemålning
Carl Wadell oljemålning
Carl Wadell oljemålning
Carl Wadell oljemålning
Carl Wadell oljemålning
Carl Wadell oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL GABRIEL WADELL (1865-1909): Porträtt av Oscar II, signerad och daterad C G Wadell 1897, olja på duk, ca 87x66 cm

Enstaka tryckskador

441196

2017-02-18