Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ORIENTMATTA, semiantik, Ushak, Anatolien, ca 388x308 cm
Ställvis slitage, kortsidor med mindre skador/slitage, mindre lagningar
441201
2017-02-25
Gör en kostnadsfri värdering här