Orientmatta semiantik
2017-02-25
441211
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik, Zanjan, ca 1930/40-tal, ca 196x140 cm
Reducerade kortsidor, senare fransar, slitage/mindre skador