Matsalsgrupp i mahogny
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MATSALSGRUPP, 1900-talets början, mahognyfanér, bestående av matbord, 2 karmstolar, 9 stolar, sideboard, serveringsbord, matbordets höjd 80, 150x120 2 utdragsskivor om vardera 62 cm samt 2 påhängsskivor a 80 cm vardera, sideboardets höjd 102, 175x55, sitthöjd 46 cm, nycklar finns
hylla på serveringsbordets hylla saknas, slitage avslag repor
441230
2017-02-19