Matsalsgrupp i mahogny

Matsalsgrupp i mahogny
Matsalsgrupp i mahogny
Matsalsgrupp i mahogny
Matsalsgrupp i mahogny
Matsalsgrupp i mahogny
Matsalsgrupp i mahogny
Matsalsgrupp i mahogny
Matsalsgrupp i mahogny
Matsalsgrupp i mahogny
Matsalsgrupp i mahogny
Matsalsgrupp i mahogny
Matsalsgrupp i mahogny
Matsalsgrupp i mahogny
Matsalsgrupp i mahogny
Matsalsgrupp i mahogny
Matsalsgrupp i mahogny

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MATSALSGRUPP, 1900-talets början, mahognyfanér, bestående av matbord, 2 karmstolar, 9 stolar, sideboard, serveringsbord, matbordets höjd 80, 150x120 2 utdragsskivor om vardera 62 cm samt 2 påhängsskivor a 80 cm vardera, sideboardets höjd 102, 175x55, sitthöjd 46 cm, nycklar finns

hylla på serveringsbordets hylla saknas, slitage avslag repor

441230

2017-02-19