Marina motiv oljemålning

Marina motiv oljemålning
Marina motiv oljemålning
Marina motiv oljemålning
Marina motiv oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): (2) Marina motiv, märkta a tergo 26:e sept 1831, olja på duk, vardera ca 25x32 cm

441233

2017-02-18