Adolf Fredrik Nordling

Adolf Fredrik Nordling
Adolf Fredrik Nordling
Adolf Fredrik Nordling
Adolf Fredrik Nordling
Adolf Fredrik Nordling
Adolf Fredrik Nordling

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ADOLF FREDRIK NORDLING (1840-1888): Marint motiv, signerad och daterad Nordling-71, olja på duk, ca 100x150 cm

Retuscher

441267

2017-02-18