Spegel med konsolbord Karl Johan
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGEL med KONSOLBORD, Karl Johan, 1800-talets början, fanerade med mahogny, bronserade fotavslut i form av tassar, slipade blomdekor på spegelns överglas spegelns mått ca146x62, bordets 81, 74x36 cm
Fanerskador, slitage
441269
2017-02-18