Spegel med konsolbord Karl Johan

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL med KONSOLBORD, Karl Johan, 1800-talets början, fanerade med mahogny, bronserade fotavslut i form av tassar, slipade blomdekor på spegelns överglas spegelns mått ca146x62, bordets 81, 74x36 cm

Fanerskador, slitage

441269

2017-02-18