Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
LUKTDOSA, silver, Danmark/Norge 1800-tal, höjd 6 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage
441284
2017-02-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner