Luktdosa
Valmis
2017-02-24
441285
| Korkein tarjous | 550 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
LUKTDOSA, silver, Holland 1800-talets slut, höjd 4,5 cm
Slitage, mindre skada