Luktdosa

Luktdosa
Luktdosa
Luktdosa
Luktdosa
Luktdosa
Luktdosa
Luktdosa
Luktdosa
Luktdosa
Luktdosa

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LUKTDOSA, silver, Holland 1800-talets slut, höjd 4,5 cm

Slitage, mindre skada

441285

2017-02-24