Lennart Aschenbrenner färglitografier

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LENNART ASCHENBRENNER (född 1943): (5), Kompositioner, signerad och daterad Aschenbrenner -82, färglitografier 53/66, 60x44 cm

441294

2017-02-19