Mapp Elvis

Mapp Elvis
Mapp Elvis
Mapp Elvis
Mapp Elvis
Mapp Elvis
Mapp Elvis
Mapp Elvis
Mapp Elvis
Mapp Elvis
Mapp Elvis
Mapp Elvis
Mapp Elvis

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TOM MOORE (född 1961) (6), mapp Elvis, färgserigrafier 6 stycken, signerade och numrerade, 86x69 cm, oramade

441313

2017-02-24