Soldater Elastolin och Lineol

Soldater Elastolin och Lineol
Soldater Elastolin och Lineol
Soldater Elastolin och Lineol
Soldater Elastolin och Lineol
Soldater Elastolin och Lineol
Soldater Elastolin och Lineol
Soldater Elastolin och Lineol
Soldater Elastolin och Lineol
Soldater Elastolin och Lineol
Soldater Elastolin och Lineol

Klubbat för:

650 SEK

1 000 SEK

ELASTOLIN SOLDATER, 1930-40-tal, bestående av: 6 muciserande, sittande, liggande med kikare resp. gevär, tamburmajor, medföljer 9 soldater från Lineol i mindre skala

Smärre skador

441351

2017-02-20