Klubbat för:
650 SEK
1 000 SEK
ELASTOLIN SOLDATER, 1930-40-tal, bestående av: 6 muciserande, sittande, liggande med kikare resp. gevär, tamburmajor, medföljer 9 soldater från Lineol i mindre skala
Smärre skador
441351
2017-02-20