Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MODELLFLYFPLAN, BÅTAR, huvudsak Wiking, 1930-50-tal, beståendea av 15 flygplan samt 22 båtar, metall och plast, ( de 2 största båtarna i trä), olika skalor
Dierse skador
441355
2017-02-20
Gör en kostnadsfri värdering här