Båt och flygplansmodeller

Båt och flygplansmodeller
Båt och flygplansmodeller
Båt och flygplansmodeller
Båt och flygplansmodeller
Båt och flygplansmodeller
Båt och flygplansmodeller
Båt och flygplansmodeller
Båt och flygplansmodeller

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MODELLFLYFPLAN, BÅTAR, huvudsak Wiking, 1930-50-tal, beståendea av 15 flygplan samt 22 båtar, metall och plast, ( de 2 största båtarna i trä), olika skalor

Dierse skador

441355

2017-02-20