Bordspendyl i förgylld brons

Bordspendyl i förgylld brons
Bordspendyl i förgylld brons
Bordspendyl i förgylld brons
Bordspendyl i förgylld brons
Bordspendyl i förgylld brons
Bordspendyl i förgylld brons
Bordspendyl i förgylld brons
Bordspendyl i förgylld brons

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BORDSPENDYL, 1800-tal, senempire, förgylld brons, flankerad av medeltida kung med krona i handen, urtavla med romerska siffror, höjd 38,5 cm

Slitage, ej funktionstestad

441361

2017-02-19