Anette Harboe Flensburg oljemålning

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ANETTE HARBOE FLENSBURG (född 1961), "Spejlning", signerad och daterad på baksidan Anette H Flensburg -93, olja på duk, 50x120 cm

441379

2017-03-16