Rysk skola marint motiv olja på duk

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RYSK SKOLA, Marint motiv, signerad, olja på duk, 31x53 cm

smärre tryckskada vänster kant mitten av motivet nära ramen

441381

2017-02-19