Georges Laporte oljemålning Fransk konst

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GEORGES LAPORTE (Frankrike, 1926-2000): Kustbild med segelbåt, signerad G. Laporte, även signerad a tergo, olja på duk, ca 33x41 cm

441428

2017-02-19