Kinesisk bålskål

Kinesisk bålskål
Kinesisk bålskål
Kinesisk bålskål
Kinesisk bålskål
Kinesisk bålskål
Kinesisk bålskål
Kinesisk bålskål
Kinesisk bålskål

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BÅLSKÅL, porslin, Kina, 1700-talets slut, dekor i emljfärger, kartuscher med bildmotiv, höjd 12, diameter 28 cm

nagg

441435

2017-02-19