Sybord på pelarfot 1800-tal

Sybord på pelarfot 1800-tal
Sybord på pelarfot 1800-tal
Sybord på pelarfot 1800-tal
Sybord på pelarfot 1800-tal
Sybord på pelarfot 1800-tal
Sybord på pelarfot 1800-tal
Sybord på pelarfot 1800-tal
Sybord på pelarfot 1800-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SYBORD på pelarfot, 1800-taets andra hälft, nyrokoko, valnötsfaner, höjd ca 75,35c59 cm

Nyckel finns att avhämta på utlämningen

441455

2017-02-19