Drottning Victoria fotografi autograf

Klubbat för:

1 100 SEK

1 200 SEK

FOTOGRAF, AUTOGRAF DROTTNING VICTORIA, ram i förgylld metall krönt med krona, kulfötter, fasettslipat glas, otydlig påskrift med datering, total höjd ca 21 cm

Glas med nagg, fotografi blekt

441463

2017-02-20