William Avar olja

William Avar olja
William Avar olja
William Avar olja
William Avar olja
William Avar olja
William Avar olja

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): Les monstre du désert, signerad W Avar o otydligt daterad, olja på duk, 61x50 cm

441516

2017-05-14