Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): La sérénité, signerad W Avar, olja på duk, 54x73 cm
Färgbortfall
441527
2017-05-14
Gör en kostnadsfri värdering här