Oljemålning kvinnoporträtt

Oljemålning kvinnoporträtt
Oljemålning kvinnoporträtt
Oljemålning kvinnoporträtt
Oljemålning kvinnoporträtt

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIDIERAD KONSTNÄR (1800-talets början): Flicka med blommor, olja på duk, ca 52x43 cm

Krackeleringar, färgbortfall, duklagning, märken

441541

2017-02-20