Carl Wilhelmson olja

Carl Wilhelmson olja
Carl Wilhelmson olja
Carl Wilhelmson olja
Carl Wilhelmson olja
Carl Wilhelmson olja
Carl Wilhelmson olja

Klubbat för:

19 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

CARL WILHELMSON (1866-1928): Båtar i viken, stämpelsignerad C. Wilhelmson, olja på pannå, ca 21x27 cm

441544

2017-02-20