Björn Brusewitz etsning

Björn Brusewitz etsning
Björn Brusewitz etsning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BJÖRN BRUSEWITZ (Sverige, född 1948), Med blicken för jaget som världens centrum, signerad Björn Brusewitz 1993, eget tryck, etsning, 39,5x29,5 cm

441545

2017-02-19