Oljemålning kvinnoporträtt

Oljemålning kvinnoporträtt
Oljemålning kvinnoporträtt
Oljemålning kvinnoporträtt
Oljemålning kvinnoporträtt

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OIDENTIDIERAD KONSTNÄR (1700/1800-tal): Kvinnoporträtt, olja på duk, ca 59x50 cm

Krackeleringa och fläckar

441546

2017-02-20