Bordsdekoration Capodimonte

Bordsdekoration Capodimonte
Bordsdekoration Capodimonte
Bordsdekoration Capodimonte
Bordsdekoration Capodimonte
Bordsdekoration Capodimonte
Bordsdekoration Capodimonte

Klubbat för:

400 SEK

1 000 SEK

BORDSDEKORATION, 1900-tal, Capodimonte, blommor i ytterfoder, porslin, höjd ca 28 cm

Mindre skador

441550

2017-02-20