Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
GOLDSCHEIDER, byst, mansporträtt, märkt "Goldscheider Reproduction Reservée", bemålat lergods, höjd ca 60 cm
Skador och lagningar
441552
2017-02-20
Gör en kostnadsfri värdering här