Balerinor Stetoslav Novossadyouk

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SVETOSLAV NOVOSSADYOUK (född 1971): "Repetition", monogramsignerad NS, olja på duk, ca 63x52 cm

441556

2017-02-19