Konstlitteratur
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KONSTLITTERATUR, huvudsakligen grafik, Ur vår tids grafik, 12 häften med tillgörande grafiska blad monterade i passepartouter, samt 18 andra volymer bl a Pola Gauguin - Edvard Munch, Singer, Hans W.
Der Kupferstich-Sammler. Handbuch für Kupferstichsammler. Hiersemanns Handbücher Band IX
441559
2017-02-20