Konstlitteratur

Konstlitteratur
Konstlitteratur
Konstlitteratur
Konstlitteratur
Konstlitteratur
Konstlitteratur

Klubbat för:

1 400 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

KONSTLITTERATUR, huvudsakligen grafik, Ur vår tids grafik, 12 häften med tillgörande grafiska blad monterade i passepartouter, samt 18 andra volymer bl a Pola Gauguin - Edvard Munch, Singer, Hans W.
Der Kupferstich-Sammler. Handbuch für Kupferstichsammler. Hiersemanns Handbücher Band IX

Kuntoraportti

441559

Päivämäärä:

2017-02-20