Meyers armbandsur modell Fly racer

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

MEYERS, Fly Racer, herrarmbandsur, stål, quartz, chronograph, urtavla i karbon, safirglas, datum, integrerad länk med dubbelt flipplås, numrerad N30282, diameter 41 mm

Verket går vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen. Ytslitage

441580

2017-02-19