Meyers armbandsur modell Fly racer
Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
MEYERS, Fly Racer, herrarmbandsur, stål, quartz, chronograph, urtavla i karbon, safirglas, datum, integrerad länk med dubbelt flipplås, numrerad N30282, diameter 41 mm
Verket går vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen. Ytslitage
441580
2017-02-19