Fartygsmodell

Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FARTYGSMODELL, 1900-talets mitt, trä samt kompositmaterial, mast i vit textil, delvis bemålad, utan stativ, handgjord, längd ca 170, höjd 165 cm

Smärre skador, fläckar på segel

441584

2017-02-19