Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FARTYGSMODELL, 1900-talets mitt, trä samt kompositmaterial, mast i vit textil, delvis bemålad, utan stativ, handgjord, längd ca 170, höjd 165 cm
Smärre skador, fläckar på segel
441584
2017-02-19
Gör en kostnadsfri värdering här