John-Erik Franzén Hells Angels

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHN ERIK FRANZÉN (född 1942), "Hells Angels of California", monogramsignerad och daterad JEF 1990, numrerad 19/360, färglitografi, bladmått 64 x 52 cm.

Ej ramad

441594

2017-02-20