Carl Schubert akvarell

Carl Schubert akvarell
Carl Schubert akvarell

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

CARL SCHUBERT (född 1955): Komposition med svan signerad och daterad Carl Schubert -98, akvarell,
59,5 x 42 cm

Ej ramad, monterad i passpartout

441596

2017-02-20