Matbord teak 1960-tal

Matbord teak 1960-tal
Matbord teak 1960-tal
Matbord teak 1960-tal
Matbord teak 1960-tal
Matbord teak 1960-tal
Matbord teak 1960-tal
Matbord teak 1960-tal
Matbord teak 1960-tal
Matbord teak 1960-tal
Matbord teak 1960-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATBORD, teak, 1960-tal, höjd ca 73, 145x88 cm, 2 inläggskivor vardera ca 40 cm

Slitage, ytskador

441617

2017-02-20