Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATBORD, teak, 1960-tal, höjd ca 73, 145x88 cm, 2 inläggskivor vardera ca 40 cm
Slitage, ytskador
441617
2017-02-20
Gör en kostnadsfri värdering här