Matbord teak 1960-tal
2017-02-20
441617
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MATBORD, teak, 1960-tal, höjd ca 73, 145x88 cm, 2 inläggskivor vardera ca 40 cm
Slitage, ytskador