P. G. Thelander etsning med collage och blyerts

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

P. G. THELANDER (född 1936), Svamp i kruka, signerad P. G. Thelander, etsning med collage och teckning i blyerts, 49x63,5 cm, bladstorlek 62x75 cm
Ej förtecknad i Haskel, unik

441623

2017-02-20