Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ULF GRIPENHOLM (född 1943), Stort huvud état II, signerad och numrerad Ulf Gripenholm 40/44, färglitografi, 49x39 cm, bladstorlek 67x55 cm
441626
2017-02-20
Gör en kostnadsfri värdering här