Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PIERO FORNASETTI, papperskorg, Italien, omkring 1900-talets mitt, plåt, tryckt dekor med katt, mus och böcker, höjd ca 28, diameter ca 26 cm
Bruksslitage
441631
2017-02-20
Gör en kostnadsfri värdering här