Piero Fornasetti papperskorg

Piero Fornasetti papperskorg
Piero Fornasetti papperskorg
Piero Fornasetti papperskorg
Piero Fornasetti papperskorg
Piero Fornasetti papperskorg
Piero Fornasetti papperskorg
Piero Fornasetti papperskorg
Piero Fornasetti papperskorg

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PIERO FORNASETTI, papperskorg, Italien, omkring 1900-talets mitt, plåt, tryckt dekor med katt, mus och böcker, höjd ca 28, diameter ca 26 cm

Bruksslitage

441631

2017-02-20