Vettar

Vettar
Vettar
Vettar
Vettar
Vettar
Vettar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VETTAR, 2 st, 1900-tal/1900-talets andra hälft, bemålade, längd ca 40 respektive 31 cm

Skador

441635

2017-02-20