Gunnar Simonsson

Gunnar Simonsson
Gunnar Simonsson
Gunnar Simonsson
Gunnar Simonsson
Gunnar Simonsson
Gunnar Simonsson

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNNAR SIMONSSON (född 1947): Torso, signerad och daterad -08, nätskulptur, totalmått ca 79x48cm

441655

2017-02-20