Dragan Ljubez

Dragan Ljubez
Dragan Ljubez
Dragan Ljubez
Dragan Ljubez
Dragan Ljubez
Dragan Ljubez
Dragan Ljubez
Dragan Ljubez

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DRAGAN LJUBEZ (1900-tal): Tjur, sten, monogramsignerad DL, höjd ca 22, längd 31 cm

441667

2017-02-20