Bengt Ruda fåtöljer
Klubbat för:
4 200 SEK
5 000 SEK
BENGT RUDA, "563-037 Domstolsfåtöljen", fåtöljer, 1 par, NK, formgivningsår 1952, trästomme med klädsel i naturfärgad sadelgjord, ettikettmärkta "Nordiska Kompaniet", sitthöjd ca 37 cm
Bruksslitage, fläckar smärre skador
441672
2017-02-23