Bengt Ruda fåtöljer

Bengt Ruda fåtöljer
Bengt Ruda fåtöljer
Bengt Ruda fåtöljer
Bengt Ruda fåtöljer
Bengt Ruda fåtöljer
Bengt Ruda fåtöljer
Bengt Ruda fåtöljer
Bengt Ruda fåtöljer
Bengt Ruda fåtöljer
Bengt Ruda fåtöljer
Bengt Ruda fåtöljer
Bengt Ruda fåtöljer
Bengt Ruda fåtöljer
Bengt Ruda fåtöljer
Bengt Ruda fåtöljer
Bengt Ruda fåtöljer
Bengt Ruda fåtöljer
Bengt Ruda fåtöljer

Klubbat för:

4 200 SEK

5 000 SEK

BENGT RUDA, "563-037 Domstolsfåtöljen", fåtöljer, 1 par, NK, formgivningsår 1952, trästomme med klädsel i naturfärgad sadelgjord, ettikettmärkta "Nordiska Kompaniet", sitthöjd ca 37 cm

Bruksslitage, fläckar smärre skador

441672

2017-02-23