Handspegel borstar silver

Handspegel borstar silver
Handspegel borstar silver
Handspegel borstar silver
Handspegel borstar silver
Handspegel borstar silver
Handspegel borstar silver

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORSTAR, 4 st, HANDSPEGEL, SKOHORN, KÄNGSNÖRARE, silver, England, 1900-tal, spegelns höjd ca 26 cm

Smärre bucklor

441678

2017-02-20