Dosa emalj

Dosa emalj
Dosa emalj
Dosa emalj
Dosa emalj
Dosa emalj
Dosa emalj
Dosa emalj
Dosa emalj

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAVID ANDERSEN, dosa, silver, guillocherad koboltblå emalj, delvis förgylld, invändigt med porslin, Norge, omkring 1900, diameter ca 9 cm

Bruksslitage, repor

441682

2017-02-26