Dockmöbler Nolbyn
Klubbat för:
16 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
NOLBYN DOCKSKÅPSMÖBLER, 29 dlr, 1900-talets första del, bestående av soffor, bord, sips etc, medföljer gör en rad tillhörande inredningsföremål, mått soffa höjd 9, bredd 20 cm
Obetydligt slitage
441685
2017-02-22