Dockmöbler Nolbyn

Dockmöbler Nolbyn
Dockmöbler Nolbyn
Dockmöbler Nolbyn
Dockmöbler Nolbyn
Dockmöbler Nolbyn
Dockmöbler Nolbyn

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

NOLBYN DOCKSKÅPSMÖBLER, 29 dlr, 1900-talets första del, bestående av soffor, bord, sips etc, medföljer gör en rad tillhörande inredningsföremål, mått soffa höjd 9, bredd 20 cm

Obetydligt slitage

441685

2017-02-22